Zrealizowane

 • Ełk, Jeziorna Towers etap 2

  Jeziorna Towers 2 usytuowana jest przy skrzyżowaniu ul. Św. M. M. Kolbe oraz ul. Baranki. To wyjątkowe miejsce położone w najpiękniejszym zakątku miasta, w sąsiedztwie lasów sosnowych i urokliwego Jeziora Ełckiego.

  Zobacz stronę inwestycji >

 • Suwałki, Zakątek Franciszkańska II, ul. Franciszkańska

  „Zakątek Franciszkańska II” inwestycja zlokalizowana w Suwałkach jako kompleks trzech budynków mieszkalnych 3-piętrowych. Budowa tej inwestycji została zakończona w 2018 r.

 • EŁK, Kamienica „Pan Tadeusz”, ul. Mickiewicza

  W samym centrum Ełku kameralna, 5 kondygnacyjna kamienica „Pan Tadeusz” się znajduje, która 16 wspaniałych apartamentów i 2 lokale użytkowe chętnym proponuje.

  Kamienicy tej w centrum doskonałe usytuowanie przyszłym mieszkańcom poprawi życiowe funkcjonowanie. W pobliżu bowiem urzędy, sklepy, apteka i szkoła do której pójdzie z niej w przyszłości dziatwa wesoła. Z resztą miasta skomunikowana jest wprost doskonale, A w pobliskim parku miejskim czas płynie iście wspaniale. Kto zaś chętny promenadą nad Jeziorem Ełckim przechadzać się będzie, gdy w kamienicy „Pan Tadeusz” na stałe osiędzie.

 • EŁK, „Jeziorna Towers”, ul. Kolbego

  „Jeziorna Towers” to nowoczesny kompleks 4 budynków średniowysokich znajdujących się przy ul. Kolbego w Ełku, w otoczeniu zieleni, ciszy i spokoju. Bliskość jeziora, promenady oraz przepięknych terenów zielonych to niewątpliwie największy atut inwestycji. Pierwszy budynek „A” został oddany do użytku we wrześniu 2017 r., budynek „B” w listopadzie 2018 r., budynek „C” w listopadzie 2019 r. Planowany termin oddania do użytku budynku „D” to grudzień 2020 r.

 • EŁK, „Viva Apartamenty”, ul. Tuwima

  Kompleks „Viva Apartamenty” przy ul. Tuwima składa się z 3 budynków, dużego placu zabaw oraz fontanny
  z miejscami wypoczynkowymi dla mieszkańców. Ostatni budynek – „B” – został oddany do użytku 4 listopada 2015 r. Pozostałe budynki zostały oddane do użytku: budynek „C” w lutym 2015 r, a budynek „A” w listopadzie 2013r. Wszystkie budynki są pięcio-kondygnacyjne. W kompleksie jest łącznie, aż 187 mieszkań, niektóre jeszcze dostępne w sprzedaży! Budynki posiadają garaże podziemne, cichobieżne windy, biegi klatek schodowych wykończone są granitem,
  a na ostatnim pietrze znajdują się apartamenty z podwyższonym standardem.

 • Przerywnik test

  Dom Ełcki Morusiewicz to solidny i pewny partner, współpraca z nami to współpraca z partnerem oferującym profesjonalizm w zakresie wykonawstwa budowlanego i administracji obiektami.

 • Ełk, ul. Tuwima 26

  Budynek mieszkalny wielorodzinny zaprojektowany w kształcie litery „L”, V kondygnacyjny, 10-klatkowy. Składa się z mieszkań, garaży oraz lokali usługowych. Został oddany do użytkowania w 2011 r.

 • Ełk, Kompleks garaży podziemnych ul. Tuwima 26 i 28

  Kompleks garaży podziemnych znajduje się między dwoma budynkami wielorodzinnymi przy ulicy Tuwima 26 i 28 w Ełku. Inwestycja oddana na początku 2011r.  składa się z 31 niezależnych garaży o powierzchni od 16,30 m2 do 34,00 m2. Teren nad obiektem to plac zabaw dla dzieci, parkingi i tereny zieleni.

 • Ełk, ul. Tuwima 28

  Budynek mieszkalny wielorodzinny z usługami i garażami, V kondygnacyjny, 7-klatkowy, 77 lokali mieszkalnych, 23 garaże, 1 lokal usługowy. Oddany do użytkowania w listopadzie 2008 r.

 • Ełk, ul. 11-ego Listopada 30

  Budynek V kondygnacyjny, 8-klatkowy stanowił jeden z etapów inwestycji zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej z usługami w parterze i garażami w poziomie piwnic. Największym atutem tej lokalizacji jest piękna panorama jeziora. Budynek został oddany do użytkowania w grudniu 2007 r.

 • Ełk, ul. A. Krajowej 56

  Budynek mieszkalno-usługowy przy ul. Armii Krajowej 56 w Ełku stanowi pierwszą inwestycję zrealizowaną w 2005 roku. Usytuowanie budynku w ścisłym centrum Ełku sprawiło, że cieszy się on zainteresowaniem zarówno pod względem mieszkalnym jak i usługowym.

 • Przerywnik 2

 • Suwałki, „Zakątek Franciszkańska”, ul. Franciszkańska

  „Zakątek Franciszkańska” w Suwałkach to kompleks 4 budynków. Wszystkie budynki zostały już oddane do użytku, ostatni z nich – budynek „D” w listopadzie 2015 r, budynek „C” w grudniu 2014r, budynek „B” we wrześniu 2013r, a budynek „A” w październiku 2013 r. Mieszkańcy zamieszkali na czterech kondygnacjach, biegi klatek schodowych zostały wykończone granitem, a każde mieszkanie zostało wyposażone w wideodomofony.

   

 • Olecko, „Kamienica Roch”, ul. Kościuszki 8

  Budynek położony jest w samym sercu Olecka, składa się z lokali użytkowych na parterze i 24 mieszkań. Kamienica została oddana do użytkowania w lipcu 2014 r.

 • Ełk, ul. Św. Jana Bosko 2, Osiedle „Jeziorna”

  Budynek V kondygnacyjny, 2-klatkowy. Jest doskonałym miejscem zamieszkania dla ludzi ceniących spokój i jakość. Został oddany do użytkowania w czerwcu 2008 r.

 • Ełk, ul. Jana Pawła II 21, Osiedle ”Jeziorna”

  Budynek mieszkalno-usługowy z garażami, V kondygnacyjny o powierzchni całkowitej 5.187,20m2. Ze względu na ciekawe rozwiązania konstrukcyjne oraz lokalizację, w pobliżu jeziora i lasu, mieszkania oraz inne oferowane lokale szybko znalazły rzesze nabywców. Został oddany do użytkowania w czerwcu 2005 r.

 • Ełk, ul. Wielkanocna 1, Osiedle ”Jeziorna”

  Budynek mieszkalny wielorodzinny z garażami na poziomie piwnic, V kondygnacyjny, 5-klatkowy. Mając na uwadze dobro naszych mieszkańców a przede wszystkim ich dobre samopoczucie dbamy o to by w zagospodarowaniu terenu wokół naszych budynków nie zabrakło zieleni. Budynek został oddany do użytkowania jesienią 2006 r.

 • Ełk, „Kamienica Poema”, ul. Mickiewicza 37 C

  Zlokalizowana jest w cichej części śródmieścia, składa się z 45 mieszkań i 20 miejsc postojowych w garażu podziemnym. Budynek wyposażony jest w cichobieżną windę. Atutem inwestycji jest bliskość centrum, a jednocześnie lokalizacja na uboczy głównych dróg. „Kamienica Poema” została oddana do użytku w lipcu 2015 r.

 • Ełk, Kamienica „Mała Orzeszkowa” ul. E. Orzeszkowej 38

  Kamienica „Mała Orzeszkowa” stanowi dopełnienie Osiedla Orzeszkowa. W budynku znajduje się 8 mieszkań i dwa lokale usługowe. Została oddana do użytku w sierpniu 2014 roku.

 • Ełk, ul. Matki Teresy z Kalkuty 5, Osiedle „Jeziorna”

  Budynek przekazany do użytku w październiku 2006 roku. Budynek V kondygnacyjny, 9-klatkowy. Zastosowane materiały, rozwiązania techniczne i urządzenia spełniają normy bezpieczeństwa p-poż i bhp.

 • Ełk, ul. E. Orzeszkowej 36 A

  Budynek mieszkalny wielorodzinny z usługami i garażami, V kondygnacyjny z poddaszem użytkowym, 6-klatkowy, 64 lokale mieszkalne, 7 garaży, 10 lokali usługowych. Dodatkowym atutem do zamieszkania w tym miejscu są mieszkania posiadające po dwa balkony oraz duże okna tarasowe. Został oddany do użytkowania w grudniu 2009 r.

 • Ełk, ul. E. Orzeszkowej 36

  Budynek mieszkalny wielorodzinny z usługami i garażami, V kondygnacyjny z poddaszem użytkowym, 6-klatkowy, 75 lokali mieszkalnych, 19 garaży, 3 lokale usługowe. Lokalizacja w ścisłym centrum miasta, wygląd stylizowany na kamienicę, ciekawe rozwiązania architektoniczne. Budynek został oddany do użytkowania w grudniu 2008r.

 • Ełk, ul. E. Orzeszkowej 34 A

  Budynek został oddany do użytku w sierpniu 2007 roku. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania terenu jest stylizowany na kamienicę. Budynek IV kondygnacyjny, 5-klatkowy. Niewątpliwie jego największym atutem jest usytuowanie w ścisłym centrum miasta.

 • Węgorzewo, Kamienica „Sonety”

  Ekskluzywna budowla położona w centrum miasta w odległości 150m od portu jachtowego. W budynku znajdują się 23 mieszkania, każde z indywidualnym ogrzewaniem. Ciekawa architektura, ogrodzenie posesji i zagospodarowanie.